ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Październik 26th, 2016 | by Andrzej Flisiak
ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKA  Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Aktualności
0

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

05-06 LISTOPADA  2016R.                                                                      

1. ORGANIZATORZY:

Urząd Miejski w Giżycku.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.

Międzyszkolny Klub Sportowy „MEDYK” w Giżycku.

2. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW: 05-06.11.2016

Pływalnia Kryta MOSiR w Giżycku, ul. Sikorskiego 3 C.

Długość basenu – 25 metrów.

Ilość torów – 6.

Pomiar czasu elektroniczny. Temperatura wody 27 °C.

Adres do korespondencji:

Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk, ul Warszawska 39, 11-500 Giżycko.

kontaktowy kom.: 883 006 980, mksmedykgizycko@o2.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: Joanna Woronko.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku, ul. Moniuszki 5, 11-500 Giżycko.

3. UCZESTNICTWO:

W zawodach mają prawo startu zawodnicy:

– Urodzeni w roku: 2001 i starsi, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 i młodsi.

– Posiadający aktualne badania

– Zgłoszeni do zawodów przez Klub

– Każdy zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych w I bloku i dwóch w II. Łącznie zawodnik może startować 4 razy. Organizator zawodów może wystawić zawodnika poza konkurencją.

– Zawody zostaną przeprowadzone seriami na czas.

– Rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach nastąpi na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

4. PROGRAM ZAWODÓW:

 I BLOK – DZIEŃ I   05.11.2016 r. (sobota)

– Rozpływanie godz.: 09.00-09.25 DZIEWCZYNY, 09.30-09.55 CHŁOPCY

– Uroczyste otwarcie zawodów o godz.: 10.00

– Rozpoczęcie zawodów: 10.20

Lp.

Dziewczyny Lp. Chłopcy
1 100 m st. dowolnym 2 100 m st. dowolnym
3 50 m st. grzbietowym 4 50 m st. grzbietowym
5 100 m st. zmiennym 6 100 m st. zmiennym
7 50 m st. klasycznym 8 50 m st. klasycznym
9 100 m st. motylkowym 04 i starsi 10 100 m st. motylkowym 04 i starsi
11 200 m st. grzbietowym 05 i starsi 12 200 m st. grzbietowym 05 i starsi
13 400 m st. zmiennym 03 i starsi 14 400 m st. zmiennym 03 i starsi
15 200 m st. dowolnym 05 i starsi 16 200 m st. dowolnym 05 i starsi

II BLOK – DZIEŃ II  06.11.2016 r. (niedziela)

– Rozgrzewka godz.: 8.00-8.25 DZIEWCZYNY, 8.30-8.55 CHŁOPCY

– Rozpoczęcie zawodów o godz.: 9.05

Lp. Dziewczyny Lp. Chłopcy
17 100 m st. klasycznym 18 100 m st. klasycznym
19 50 m st. motylkowym 20 50 m st. motylkowym
21 50 m st. dowolnym 22 50 m st. dowolnym
23 100 m st. grzbietowym 24 100 m st. grzbietowym
25 200 m st. zmiennym 05 i starsi 26 200 m st. zmiennym 05 i starsi
27 200 m st. klasycznym 05 i starsi 28 200 m st. klasycznym 05 i starsi
29 400 m st. dowolnym 04 i starsi 30 400 m st. dowolnym 04 i starsi

Comments are closed.