FOTORELACJA I KLASYFIKACJA ZAWODÓW PŁYWACKICH KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 03.06.2017.

Czerwiec 5th, 2017 | by Andrzej Flisiak
FOTORELACJA I KLASYFIKACJA ZAWODÓW PŁYWACKICH KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 03.06.2017.
Aktualności
0
SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Wyniki zawodów klas trzecich 03.06.2017

Dziewczyny Chłopcy miejsce nazwisko i imię zawodnika:

1 BOĆ IZABELA   00:44,86             1 WAWRZOS DAWID 00:46,26

2 DURMAJ JULJA 00:46,32           2 PRZYŁUCKI KACPER 00:47,62

3 BEŁBOT LENA 00:49,16               3 USS OLIWIER 00:49,12

4 GRITZNER MARIANNA 00:49,30         4 POLAK BARTOSZ 00:51,25

5 JAWOROWSKA HANNA 00:55,39            5 MATUSZAK KONRAD 00:53,26

6 GORODECKA ALEKSANDRA 00:55,90 6 CIECHANOWICZ MICHAŁ 00:53,50 7 MARTNOS MONIKA 00:56,60 7 RADZEWICZ DANIEL 00:54,44 8 ZEMAN LENA 00:58,74 8 GAJEWSKI IWO 00:57,40 9 CEJKO HANNA 00:58,74 9 NOWAK JAKUB 00:58,49 10 URBANOWICZ JULIA 00:59,04 10 MATUĆ ALEKSANDER 00:59,17 11 BORKOWSKA JULIA 01:00,19 11 WIŚNIEWSKI MACIEJ 01:01,35 12 MACZYSZYN KAROLINA 01:00,23 12 CHOPCIA MIŁOSZ 01:01,44 13 DUSZYŃSKA LENA 01:00,26 13 GRYGIANIEC SZYMON 01:01,45 14 SZMAROWSKA LENA 01:01,35 14 TYPA BŁAŻEJ 01:01,78 15 POZNAŃSKA HANIA 01:02,70 15 SZTAFA FILIP 01:03,20 16 DYCZKO ALEKSANDRA 01:03,19 16 POCHODAJ MICHAŁ 01:04,21 17 HUTA HOŁDOWSKA HANNA 01:04,34 17 NAKONECZNY JAN 01:04,49 18 PROKOPIUK NIKOLA 01:05,64 18 WYŻYKOWSKI MAKSYMILIAN 01:05,69 19 MAKSIMOWICZ ZUZANNA 01:05,90 19 NIEŚCIER DAWID 01:06,13 20 BRZESKA PATRYCJA 01:06,53 20 ROZMIARKOWSKI ALAN 01:06,77 21 PETIUK KSENIA 01:06,68 21 WILEŃSKI PATRYK 01:07,12 22 PIETNOCZKA MAJA 01:08,53 22 ANISZEWSKI WOJCIECH 01:09,02 23 SZKULSKA ALEKSANDRA 01:09,23 23 ŁĘPICKI SZYMON 01:09,10 24 JATKOWSKA NATASZA 01:09,37 24 RAPITA PAWEŁ 01:09,31 25 BUJNIAK KINGA 01:10,12 25 SZARKO MICHAŁ 01:10,24 26 KUBACH AMELIA 01:10,58 26 BOBEK MATEUSZ 01:11,15 27 LEWKOWICZ ALEKSANDRA 01:10,61 27 BOJARSKI MACIEJ 01:12,17 28 KAMIŃSKA OLIWIA 01:12,07 28 GORBACZ JULIAN 01:12,44 29 TURLIŃSKA JULIA 01:12,44 29 WIŚNIEWSKI FILIP 01:12,90 30 WÓJCIUK OLIWIA 01:12,86 30 SKOTAK MATEUSZ 01:13,21 31 POTAPCZUK WIKTORIA 01:13,37 31 JAKUTOWICZ WIKTOR 01:14,08 32 STACHOWIAK ZOFIA 01:13,79 32 JASEK RAFAŁ 01:16,68 33 OLEŚKIEWICZ ALEKSANDRA 01:14,65 33 ROMANEK JAKUB 01:16,77 34 RADZEWICZ MAGDALENA 01:15,91 34 BEŁBOT PIOTR 01:18,34 35 KSIENIEWICZ MAŁGOSIA 01:16,12 35 FIT TYMON 01:18,78 36 JAŚKIEWICZ ZUZANNA 00:01:16 36 PIETKIEWICZ JAKUB 01:19,00 37 BIEDRZYCKA MARTYNA 01:16,73 37 PŁACZEK KACPER 01:19,86 38 KISIELEWSKA KAJA 01:17,73 38 MACHEJKO NIKODEM 01:20,38 39 DUDZIŃSKA GABRYSIA 01:17,97 39 GÓRCZYŃSKI SZYMON 01:21,62 40 KOBIAŁKA ZOSIA 01:18,28 40 0ŁYŃSKI MACIEK 01:21,67 41 DRĘŻEK GABRYSIA 01:18,38 41 NIWSKI MACIEJ 01:22,03 42 KĘDZIERSKA OLA 01:19,15 42 TOMASZEWICZ KACPER 01:23,11 43 FIEDCZAK KATARZYNA 01:19,53 43 TARARA HUBERT 01:23,32 44 WĄSOWICZ LENA 01:19,62 44 MALINOWSKI DANIEL 01:24,58 45 DOWGIAŁŁO AMELIA 01:19,96 45 WYSKWAR JAKUB 01:25,99 46 KRYSZTOFIK KAROLINA 01:20,28 46 SIERKO BŁAŻEJ 01:33,41 47 PRZYBYLSKA LENA 01:20,29 47 ZUGAJ FRANEK 01:36,26 48 POCZYNEK LENA 01:21,18 48 LACH PIOTR 01:41,11
49 KULMACZEWSKA GABRIELA 01:21,61 49 REĆKO JAKUB 01:43,21 50 MACIEJSKA WIKTORIA 01:22,67 50 SIEŃKOWSKI WOJTEK 01:45,22 51 BASŁYK PATRYCJA 01:23,80 51 MADEJSKI MIŁOSZ 01:46,42 52 WICHA HANNA 01:24,36 52 ZINIEWICZ PRZEMEK 53 KALECIAK KAROLINA 01:24,41 53 OSMOLIK MICHAŁ 54 ZUBIK AMELIA 01:25,08 54 DZWONNIK IGOR 55 ALEKSANDRUK MARYSIA 01:25,11 55 WAWRZOS MACIEJ 56 LIMINOWICZ ZOFIA 01:25,78 56 SZYNKIEWICZ IGOR 57 KUTEN ALEKSANDRA 01:26,27 57 ROSIECKI DANIEL 58 STACHURSKA MAJA 01:26,59 58 IGNACZAK JAKUB 59 POLONIS DOMINIKA 01:27,64 59 STEFANOWSKI MATEUSZ 60 ŁUGIEWICZ KAROLINA 01:29,30 60 SZCZEPANIK MARSEL 61 KRUPA OLIWIA 01:31,84 61 PERWEJNIS JAN 62 SOWA KAROLINA 01:31,97 62 SZYNKIEWICZ KACPER 63 DANIŁOWICZ MILENA 01:32,51 63 ŻOŁĄDEK ŁUKASZ 64 MATELAK MARIETTA 01:36,92 64 TARKOWSKI SZYMON 65 STROJEK JOANNA 01:42,24 65 ROWIŃSKI RAFAŁ 66 CITUK LENA 66 ORŁOWSKI DAWID 67 CITUK MAJA 67 SZYMAŃSKI MARCIN 68 JÓŹWIK ZUZANNA 68 GÓRAL KRYSTIAN 69 BACEWICZ URSZULA 69 JUREWICZ FABIAN 70 STOMSKA OLIWIA 70 ZIENKIEWICZ OSKAR 71 JANKOWSKA OLIWIA 71 FURTAK KACPER 72 SYMONOWICZ OLIWIA 72 DRACZYK KAMIL 73 KAZUKIEWICZ KATARZYNA 73 KUCHARSKI KACPER 74 CHOMAŃSKA ALICJA 74 MATUSZAK DAWID 75 SOBOCIŃSKA ZOFIA 75 DZIADOSZ DAWID 76 KOZŁOWSKA JULIA 76 OSTRZYŃSKI MICHAŁ 77 SZEPEL MARLENA 77 GONTARZ FILIP 78 URBAN ZOFIA 78 BRZUSZKIEWICZ ADRIAN 79 SUDNIK POLA 79 GOSZCZYCH MATEUSZ 80 KOROTKO ALEKSANDRA 80 WYSKWAR MAREK 81 KUTNIK EMILIA 81 BIAŁASZONEK KAMIL 82 IGNATIUK OLIWIA 82 PIEKUTOWSKI MIKOŁAJ 83 KULMACZEWSKA GABRIELA 83 FIEDOROWICZ DAWID 84 MURAWSKA WIKTORIA 84 NOJSZEWSKI MIŁOSZ 85 SZYMAŃSKA ELŻBIETA 85 KUSZ FRANEK 86 SYMONOWICZ WIKTORIA 86 GADOMSKI TIMI 87 ABRAMOWICZ OLIWIA 87 KACZMARCZYK MACIEK 88 DYDUCH ALEKSANDRA 88 FURSEWICZ ADAM 89 GOŁAŚ DOMINIKA 89 CZEPUKOWICZ BARTEK 90 JACHIMOWICZ JULIA 90 RAPITA BARTOSZ 91 KĘDZIERSKA OLA 91 BOGACIEL IGOR 92 KOZIARSKA MAJA 92 BUDYTA OSKAR 93 SAK MARCELINA 93 DEKAR RAFAŁ 94 SZPAK ALEKSANDRA 94 FOK MARCEL 95 GRZELAK WIKTORIA 95 GRZELECKI CEZARY 96 KIJANIA PATRYCJA 96 KOZŁOWSKI ADAM
97 97 KOZŁOWSKI MARCIN 98 98 PREDKO KUBA 99
99 ROMEJKO STANISŁAW 100
100 SERKIS KACPER 101
101 WESOŁEK NORBERT 102
102 ZĘGOTA MACIEJ 103
103 ZIOBRO PAWEŁ 104
104 SZAŁKO PIOTR 105
105 GEJGAŁ KACPER 106
106 CHRZANOWSKI ALBERT 107
107 SKŁADANEK DAWID 108
108 JANICKI GRZEGORZ 109
109 TRYPUĆ MATEUSZ 110
110 JANICKI GRZEGORZ 111
111 TRYPUĆ MATEUSZ

Comments are closed.